Всеохопна місія. Розділ 9
Какаші нарешті вернувся додому. Скільки часу він бував на останній місії? Три місяці! Три клятих місяці налагоджувати зносини з бісовими туманниками! Хоча всім і так було ясно, що це марнування часу! Ну які відносини з країною, загрузлою в розкольницьких чварах?
Бісові старійшини! Скільки він уже ось так, на всіляких місіях поза Селищем? Та ледь не від самого нападу Лиса. Усім зрозуміло, але як же бісить. Гаразд, короткий одпочинок – і слід навідатися до вчителевого сина. А то останнього разу примудрився виділити часу тільки два роки тому! Два цілісіньких роки! Якщо коли-небудь буде нагода, особисто повідкручую цим старим пердунам голови!
Від думок про тепле ліжко і належний сон на чомусь м’якому, не в прохолодному приміщенні або десь у путі, його відволік стук у двері. Відчинивши двері, від яких гордий представник клану Хатаке навіть не встиг відійти, той побачив перед собою товариша по службі, котрий стоїть – опетеушника у личині борсука.
— Вам нове завдання. На збір п’ять хвилин. — передавши сувій для ознайомлення в руки Какаші, коротко мовив шінобі та пішов Тілесним Мерехтінням.
Мрії накрилися мідним тазом. У Какаші засмикалось око. Йому хотілося рвати, метати, ридати! Особливо останнє!
Все, якщо коли-небудь настане спокійна часина в моєму житті, я крапатиму всім на мізки зворотними діями! Я буду повільним, ледащим шінобі! Усюди спізнюватимусь! Дістали. В мене вже відпусток накопичилося більше, ніж я з місій А-рангу отримую!
Гордий учень Четвертого і носій шярінґану не витримав і привалився лицем до стіни. Усякий, хто зараз міг би видіти його, з подивом помітив би, як дрижать плечі шінобі. Стільки він уже давно не дратувався. Яке тут навідування вчителевого сина? Він і у власному домі тільки вернувшись з місії та відзвітувавшись перед Хокаґе не пробув і трьох хвилин!

***

Тим часом у лікарні.
— А-ачхи! Напевно, мене гарна дівчина згадує. — повів плечима я на напад чхання.
А тепер повернуся до системних сповіщень!
Спершу: кожен удар того гада, та й його спільника, який тепер може співати у церковному хорі, підняв рівень навички «Страждолюбець» уп’ятеро. Хоча визнаю, духопелили вони від душі. І навіть те зіткнення кулаків зараховано, як шкоду, що також дало мені три рівні навички. Також сім рівнів «Міцних Кулаків». Та й таке, Рівень я не просто взяв, а підняв з лихвою. Не Саске, але непогано – майже чотирнадцятий. Зважаючи що з училища випускаються приблизно в межах двадцятого Рівня, трохи нижче некланові, і трохи вище кланові, то чисто за Рівнем я міг би перестрибнути на останній курс.
Отже, стати нині такі:

[Ім’я: Наруто Удзумакі
ОЗ: 1880
ОЧ: 585
Контроль чакри: -249
Рівень: 13
ОД: 1240/1300
Клас: Світлий послушник]

[Показники:
Сила: 75
Спритність: 33
Витривалість: 89
Кмітливість: 21
Вільні очки показників: 110]

[Особливості: Демон | Джінчюрікі | Удзумакі | Сирота | Рятівник-початківець | Гравець+]

[Пасивні вміння: Скритність Рв.62 | Двіряр Рв.12 | Страждолюбець Рв.69 | Холодний Погляд Рв.17 | Міцні Кулаки Рв.41 | Спостережливість Рв.9]

[Навички: Піяння Рв.83 | Нарутотерапія Рв.12 | Красномовство Рв.8]

Визначна родзинка – від смерти в тім гаю мене відділяли якісь шість ОЗ. Згідно рядків, мене вельми вдало врятували. Але зважаючи на те який перекіс мені дарували оцією подією, мені стає якось дурно! Бодай «Рятівник», тут саме завдання сповістило про це. Але це – згодом. Гірше, що тепер моїми найвидатнішими суть дві навички… Я бідкаюсь! І якщо щодо «Піяння» я сам винний, пощо було співати у душі, то от за таке підняття рівня «Страждолюбця» ви ще поплатитесь! Якщо хоч хтось коли-небудь побачить цю ганьбу – я просто заріжусь! Негайно качати «Скритність» і «Кулаки»! І начхати, що дві навички ледь-ледь поліпшуються поза таких скрут. Начхати навіть на «Світлого послушника»! З моєю поведінкою і «Нарутотерапією» на інше й очікувати було тяжко. Та й на крок ближче до паладина.
Ріст чакри і заледве підрослий контроль… На одиничку. І то все ще на понадміру від’ємному щаблі. З’ясувалося просто: моє тіло побуддєво наповнило себе чакрою, що викликало її ріст у тілі. Однак, навичку не надали. Контролювати-бо я це не вмію і повторити не можу!

[Завдання «Рятівник-початківець. Частина Х» виконано!
Зносини з «кланом Учіха»: +5000
Репутація з Маєю Учіхою: 16% (пояснення у «Гравець+»)
Репутація з Саєю Учіхою: 89%
Репутація з Аєю Учіхою: 89%]

[У зв’язку із завершенням ланцюжка з десяти порятунків доступний нагородний, одинадцятий!]

[Здобуто особливості «Рятівник-початківець» і «Світлий послушник»]

[Рятівник-початківець
Імовірність у наступному житті стати одним із Рятівників Малібу: 10%]

[Своїми діями Ви справили невимовне враження на клани і навіть на некланових шінобі: +7000 до репутації з усіма фракціями Селища, Прихованого Листвою.]

[У зв’язку з Вашими звитяжними діями і завершенням ланцюжка з десяти завдань Система надає Вам можливість обрати винагороду з представлених (винагорода залишається навіть після рестарту):
1) «Переборець»: Поліпшення Витривалости: ×2 | Імовірність утрапити в неприємності й почати переборювати: 50% | Можливість спокусити врятованих: 80% (Ж) і 20% (Ч);
2) «Завчасне пробудження чакри»: початок вправляння з чакрою раніше від однолітків | +200 до Контролю чакри | Імовірність у майбутньому здобути титул Світоча нінджівської хизни: +67% | Імовірність зацікавити «Корінь»: +67% | Імовірність викликати занепокоєння старійшин: +89% | ускладнення бойового ладу;
3) «Початкуючий Лі Шу Вень»: Можливість дожити до сімдесяти: +2% | Здобуття знань великого Лі Шу Веня дозволить Вам користати чакру на подобі кі! | Репутація із Зеленими звірами Листви: +2500 | надає знання з освоєння китайських бойових мистецтв (інші БІ блокуються навіки) | надає дві дієві навички | Імовірність перевершити славу Одноударника: +1% | Опір хислам омани: +5% | ускладнює навчання хислам омани на 65%.

Тут навіть нема чого думати. В першому пункті мене рядок із можливістю зваблення певних Ч бентежить. Тож я пас. У другому, доволі ласому, останні три пропонови відверто страхають. Зате у третьому… Начхати на недоступність інших бойових шибів і неможливість бодай у теорії вивчати хизну омани на хорошому щаблі. Мене підкупила перша пропонова! Двовідсоткова можливість пожити довше! До того ж не просто довше, а дожити до старости! Дідько, не знаю, хто ти, Лі Шу Веню, але віднині ти мій кумир!
Отож я обрав одразу. І прожогом поліз у Вікно Репутації. Цікаво, які там зараз мої стосунки з усіма. Особливо мене цікавить ставлення до «зелених чоловічків». Либонь, удасться напроситися на пару уроків. Для свого віку витривалість і сила в мене ладні! Це, звісно, не майже дві сотки Сили Саске і півтори сотки його ж Спритности, проте Витривалість у того нижча. Бісів чітер! Я теж хочу собі чиєсь переродження! І якщо маленького Учіху не вважають світочем, то який же грізний його брат? Ох, навіть поганенько стає від таких думок.
Від вигляду репутації я надовго зніяковів. Ні, почасти все звично, але лише почасти. Те, як там відображуються стосунки з дівчатами – лячно. П’ять порожніх сердець. У Іно одне повне рожеве та на другому 3%. Раптом. Ану, тут і «пам’ять» з’являється, якщо «натиснути» на ім’я жіночої постаті. У Іно й подивимось.
Переді мною розпростерлася розкладка з порожніми проймами. Перша заповнена, там з боку видно мою дурнувату мармизу та Іно, яка цілує мене у щоку. Так, цей кадр із її порятунку. Це я добре пам’ятаю. А нижче написано «Подія завершена». Ну просто прекрасно. Почуваю себе героєм японської візуальної новели.
А от у близнючок «Подія не завершена». Це ще не все? Хоча залишкові шість відсотків навряд чи щось жахливе у собі несуть. Але дивно, що зробленого не вистачило навіть на одне серденько!
З іншого боку, перша подія у більшости новел, як я пам’ятаю з минулого життя перекладача таких новел, майже завше стандартна. Тобто треба мені ждати на поцілунок у щоку. Але чом тоді його досі не було? А, точно, вони ж мене разом з Іно провідали. Питання постає.
А от в Іно у вкладці я можу цю подію навіть запустити у програвачі. Кумедно – безкоштовне видиво. Але те, що Система змінилася – лячно.
З іншого боку, зате мені заявили, що Кмітливість не має жодного стосунку до чакри та є простою кмітливістю. А сама чакра у пробудженому стані вираховується з Витривалости і Духу. Тільки-от другий показник чомусь заблоковано.
Але не це все збентежило й налякало мене, а один з рядків у розділі репутацій-стосунків.

[Цуме Інудзука: 6%]

Як? Коли? Я взагалі-то лише двічі бачив її, коли Кіба в гості запрошував. При тім далі «здрастуйте» наше спілкування не заходило!
Чогось мені лячно тепер у гості до найліпшого друга ходити!Джерело: https://dijanicz.blogspot.com/2020/03/hlobalna-misija-rozdil-9.html
Категорія: Naruto | Додав: Дайджанич (23.05.2020)
Переглядів: 18 | Теги: переклад, влогограйне слово, оповідь від першої особи, гумор, дружба, Стьоб, Всеохопна місія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]