Всеохопна місія. Розділ 4
Наступні дні минули не настільки небезпечно. В тім числі для моєї психіки, ніяк не здібної переварити здобуття навички «Нарутотерапія».
На облюбованому лісовому краєчку я спорудив маківару. Так, той самий клясичний стовп, обгорнутий мотузкою, по якому гамселять, відпрацьовуючи удари і набиваючи кулаки. А то куди годиться бути таким немічним і сили в руках заледве мати. Я не те, що шінобіювати – дворовим дітям здачі не можу прописати. А це дуже образливо отримати «по співгуртівці» від якихось дітей. Які б розумові доводи я не наводив, але мені образливо не стає. Начебто дорослий хлопець, а зазнаю від дітлахів. І начхати, що в дитячому тілі, та ще й моїми стараннями доволі кволому.
Загалом вирішив я ще удар собі наладнати, та й узагалі навчитися нормально бити в цьому тілі. Благо, щось у цьому тямлю. Ну, вирішив підійти до цього з усією відповідальністю безжурного і майже невмирущого джінчюрікі одного лиса. В цілому приблизно при п’ятнадцятому ударі по маківарі стертими кулаками з дрібних подряпин на кісточках щосили точилася кров. При двічі піднятому рівні «Страждолюбця» я все-таки здобув у певній мірі очікувану навичку.

[Міцні кулаки Рв.1
У майбутньому Ви будете здатні ламати стіни голіруч, перемелювати пальцями камені в пил і ударом кулака пробивати бар’єрні хисла. Але поки що Ваші кисті рук трохи тяжче ранити, зокрема з тильної сторони, і Ваші удари трохи сильніші й важчі ніж у ровесників.
+1 до Сили за кожен рівень навички;
+1 до Витривалости за кожні 5 рівнів навички.]

Якось так. Щоправда, крім цього я з’ясував ще парочку інших цікавих речей. Наприклад, я здобуваю Досвід за вбивства, до того ж неважливо кого. Хоч то дрібненька тваринка, риба чи взагалі комаха! Тільки-от нормально полювати або рибалити я поки що не вмію… Тому про те, як я здобув третій Рівень, я не розповім нікому й ніколи! Ага, дев’яносто вісім одиниць Досвіду були набрані на комахах, по одиниці з кожного вбитого. Хороше бути дитиною. Підліткові з цієї живности і одиниці не надало б.
Але, бляха, дев’яносто вісім! Чого ці кровопивці в мені такого віднайшли? Невже отруйна джінчюрікова кров така смачна, що її треба обов’язково скуштувати? І байдуже, що після цього помреш?
Трапилась іще одна подія: мені перестала крапати Кмітливість, Система повідомила, що для статусу «Сироти» цього достатньо. Я так розумію, бажаю чогось більшого – треба чекати на училище. Але все ж ось такі обмеження виявились неприємною несподіванкою. А якщо зростання статів так само обмежене званнями? Словом, чюнін вище від трьох ста в кожному показнику мати не може. Зважаючи на те що в каноні Наруто був вічним ґеніном, а згодом одразу в каґе, то боюсь, з обмеженням зростання показників я просто вмру набагато раніше ніж доживу хоч до середини канону.
Ні, поки що мої стати мене тішать. Проте чи довго це триватиме? От, Кмітливість уже встала, так і не досягнувши сливе двадцяти одиниць. Ні, я розумію льогіку Системи – ненавчений до пуття сирота, навіть будучи світочем, без потрібних знань талан не розкриє, а знання не здобуде нізвідки. Минуле життя, я так розумію, не враховується.

[Ім’я: Наруто Удзумакі
ОЗ: 590
ОЧ: 160
Контроль чакри: -250
Рівень: 3
ОД: 40/300
Клас: (відсутній)]

[Показники:
Сила: 28
Спритність: 13
Витривалість: 24
Чакра: 6
Кмітливість: 16
Вільні очки параметрів: 10

[Особливості: Демон | Джінчюрікі | Удзумакі | Сирота]

[Пасивні вміння: Скритність Рв.53 | Двіряр Рв.8 | Страждолюбець Рв.9 | Холодний погляд Рв.9 | Міцні кулаки Рв.11 | Спостережливість Рв.6 ]

[Навички: Піяння Рв.23 | Нарутотерапія Рв.7]

Більше за все в усіх моїх показниках мене лякає смуга здоров’я. Щось я товстуватий удаюсь. Ну точно в паладини піду.
Добре хоч якогось лівого статусу ніби «Пожирача рамену» мені не приписали. А то з моєю пристрастю стосовно Теучєвої готівлі таке цілком можливо.
Інші показники я заробив кров’ю і потом. Навіть трохи пишаюся собою – нарешті перестав нагадувати того, кого і шмарклею втовкмачать. Але щось останнім часом мені стало здаватися, що це не більше ніж затишшя перед бурею. Хай там як, протриматись лишилося днів не так багато. А там, либонь, мені пощастить. Головне годі втрапити в халепу до тієї пори.Джерело: https://dijanicz.blogspot.com/2020/03/hlobalna-misija-rozdil-4.html
Категорія: Naruto | Додав: Дайджанич (20.02.2020)
Переглядів: 36 | Теги: Всеохопна місія, гумор, переклад, оповідь від першої особи, Стьоб, дружба, влогограйне слово | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]