Несподівані наслідки. Розділ 1. Початок. Невдала місія та її наслідки

Розділ 1. Початок. Невдала місія та її наслідки 

- Ви відправляєтеся на місію розвідувального характеру. До нас дійшли чутки, що в селищі Дощу переховуються заколотники, що готують змову проти Конохи. - Цунаде втомлено потерла перенісся. - Це можуть бути просто брехливі чутки, але краще їх перевірити. Неприємності нам не потрібні. Особливо зараз. 

Її розуміли: Четверта Війна Шинобі закінчилася зовсім недавно. І ще не всі отямилися від її наслідків. 

- Тому цю місію я доручаю вам. - короткий погляд на Наруто й Сакуру, що стояли посеред кабінету. - Розімнетеся і все таке інше. Виходите завтра зранку. 

- Хай! - виструнчилися обидва. 

- Так! Нарешті хоч якась місія! - Наруто радів, як мала дитина. 

Несподівано в коридорі почувся якийсь шум, а за мить двері різко розчахнулися, і в кімнату на всіх парах залетіла блондинка з чотирма хвостами та величезним віялом за плечима. За нею ввалився розмальований хлопець, і тільки за декілька хвилин спокійно зайшов червоноволосий юнак з незворушним виразом обличчя та ієрогліфом "любов" на лобі. 

- Я вимагаю, щоб нас теж відправили на місію! - підбігши до Цунаде, гримнула кулаками по столі Темарі. - Ми у вас уже тиждень, а тут не сталося нічого цікавого! Неподобство! 

- Підтримую усіма кінцівками. - вліз Канкуро. 

Гаара промовчав. 

- І не думай! - вигукнув Наруто обурено. - Це моя місія! І я не дозволю тобі влізти! 

- Ха! Буду я ще питати дозволу якогось блондинистого придурка! - гордо фиркнула дівчина, склавши руки на грудях і відвернувшись. Сакура тільки зітхнула. Наруто був злющий, як сто чортів. Цунаде нахмурилась і повернулася до Гаари. 

- Я не маю нічого проти. - тільки й сказав той. 

- Нам нудно! Хочеться нам'яти комусь боки. Коротше, ми йдемо з вами. - поставила крапку Собаку но. 

- Ага, вже! - войовниче набичився Наруто. - Нікуди ви не підете. Особливо ти. 

- Ха! Будеш ти мені тут указувати.

- Блондинок не питали. 

- Припинили балаган! - П'ята стукнула по столі краще за Темарі: він розвалився на шматки. Стало тихо. - На місію йдете всі четверо. Розмову завершено. 

Темарі показала язика Наруто, розвернулася і гордо покинула приміщення. За нею пішли її брати. За ними Сакура потягнула розлюченого та обуреного Наруто, який рвався щось довести Цунаде. Сама ж Сенджу тільки втомлено зітхнула і налила собі саке. Сьогодні був дуже важкий день. 

* * * 

Вони вже декілька годин бігли по деревах: попереду Сакура з Темарі, по боках - Наруто й Канкуро. Узумакі був незадоволений - ця противна блондинка все ж поперлася з ними на місію. Але лаятися з нею через це йому вже набридло. 

Напад стався несподівано: на них з усіх боків полетіли кунаї та сюрікени. Ніндзя кинулися врозсип. Наруто щось радісно закричав. Сакура поправила свої знамениті напіврукавиці. Темарі з єхидною посмішкою витягнула своє віяло. Канкуро приготував маріонеток. І почалася катавасія. 

Ворожі шинобі сипалися, мов з дірявого мішка. На одного нашого приходилося по 4-5 ворогів. Та Коноха й Суна - це вам аби-що. В якусь мить наші почали перемагати, але... 

Несподівано перед Темарі, яку перед тим відкинули до дерева, з'явився старший ніндзя. Він з приголомшливою швидкістю почав складати незнайомі печаті. Дівчина потягнулася до віяла, але зрозуміла, що вже не встигає...

- Німпо: техніка... 

- Стережись!!! - нізвідки вискочив Наруто і рвонув на себе принцесу Суни. Техніка, назву якої вони так і не почули, влучила в обох. Два непритомні тіла впали на землю. 

- Темарі!!! 

- Наруто!!! 

Після цього Сакура та Канкуро розізлилися вже по-справжньому. 

* * * 

- Народ, ну я вже втомився вам пояснювати, що зі мною все гаразд. - блондин зі смужками на щоках з усіх сил рвався на волю з лікарняного ліжка. Його ледь стримували шестеро шинобі. 

- Ми віримо тобі, Наруто, але все одно це дивно. - Цунаде хмурилася. - Ми перевірили тебе всіма можливими техніками, з тобою навіть попрацювали члену клану Яманака... І нічого. Такого просто не може бути. 

- Та кажу ж вам, що я чудово себе почуваю! - Наруто вже ледь не кричав від відчаю. Його й далі продовжували тримати. 

Цунаде, Сакура й Шизуне похмуро переглянулися. Ну не могли вони повірити, що Наруто почуває себе нормально після того, як потрапив під невідому техніку. Темарі, до речі, говорила те ж саме. І їй довелося повірити, бо в поспіху у піщаної куноїчі забули забрати віяло. 

- Та чесне слово! Ну не буду ж я вам брехати! - лисеня невинно закліпало очима. - Я ж вийти звідси хочу! 

- Цунаде хмурилася ще кілька хвилин, після чого зітхнула й сказала: 

- Причин тримати тебе тут я не бачу, тому можеш іти. Але... - шинобі відпустили пацієнта, і останні слова застали того вже у вікні. - Ти відразу ж даш знати, якщо щось зміниться у твоєму самопочутті. 

- Та нема питань! - усмішка від вуха до вуха - і білобрисого тут наче й не бувало. 

- Не скаже. - буркнула Сакура. 

Шизуне зітхнула. 

- Та знаю я. - поморщилася Цунаде невдоволено. - Ще би хоч знати що то була за техніка... 

* * * 

- Народ, гайда в Ічираку-рамен! Перекусимо з дороги! Я такий голодний! - команда №7 щойно повернулася з чергової місії. Наруто вів усіх до свого найулюбленішого місця в усій Коносі. 

- А здати звіт пані Цунаде хто піде? - буркітливо спитала Сакура, але без особливого завзяття: стомилася й зголодніла. 

- От поїмо, тоді й підемо. - спокійно сказав Сай. - Нам усім не завадить перепочити. 

Та нормально відпочити з дороги їм не вдалося. Тільки Наруто взявся за сьому порцію рамену, як раптом голосно скрикнув і випустив палички з рук; на його щоці з'явився глибокий поріз. Сакура та сай здивовано втупилися в блондина. Той вражено торкнувся рукою порізу; пальці миттю забарвилися в червоне. Кров. 

- Що за ..? - Узумакі не встиг договорити, тому що новий глибокий поріз простягнувся від лівого стегна до правого плеча. А за ним миттю посипалися синяки та подряпини, на лівому плечі з'явилася глибока колота рана, як від куная. Наруто впав на коліна. Сакура тут же кинулася його лікувати, але це не дало жодного результату. Їй та Саю не залишалося нічого іншого, крім як із жахом спостерігати, як на хлопцеві з'являються все нові та нові рани.

За мить на Узумакі не залишилося живого місця. Він лежав на землі і ледь дихав, та по очах було видно, що геть не розуміє, що з ним діється. Навколо зібрався натовп цікавих, які стривожено перешіптувалися, дивлячись на все це. 

Все припинилося так само несподівано, як і почалося. Наруто втратив свідомість. Сакура швидко скомандувала: 

- Сай, бери його та швидко в лікарню! 

За мить шинобі зникли в клубках диму техніки переміщення. Перехожі залишилися стояти і шоковано перемовлятися. 

* * * 

- Не розумію. - Хокаге сиділа у своєму кабінеті за столом, склавши руки пірамідкою і підперши ними підборіддя. - Що це таке було? Звідки взялися всі ці рани? І що б ми не робили, вони все одно не сходять. Як там Наруто? - звернулася вона до Сакури. 

- Отямився, але все ще дуже слабкий. Каже, що нічого не розуміє, і що йому не допомагає навіть чакра Дев'ятихвостого. - доповіла учениця П'ятої. 

- Ще цікавіше. Ці рани однозначно чужого походження, але чому саме Наруто? Чому вони з'явилися саме в нього? І чи не можуть вони бути якось пов'язані з тією дивною технікою, під яку він потрапив якийсь час назад? 

- Не знаю, пані Хокаге, але все це дуже підозріло. 

- Ще б пак... 

* * * 

Рани почали поволі сходити. Наруто рвався геть з лікарні, та його нікуди не пускали. Цунаде билася над загадковим походженням ран Узумакі, та поки що все було марно. 

Через якийсь час після цього дивного випадку П'ятій прийшов лист із Суни. Там повідомлялося, що на Темарі напала група невідомих шинобі, і піщана принцеса сильно постраждала. Шинобі ці явно відступники, вештаються між країнами Вогню та Вітру, і в зв'язку з цим Коносі радять посилити пильність та охорону на кордонах. 

- Ще тільки цих відступників нам не вистачало для повного щастя. - пробурчала Цунаде, викидаючи листа кудись позаду себе. - Покличте Гая! 

Коли Зелений Звір Конохи прийшов, П'ята мовила: 

- Збери команду і відправляйтеся на кордон із Суною. Надійшла інформація, що там з'явилися невідомі шинобі-відступники. Перевірте її і, у випадку чого, розберіться. Виходьте одразу, як зберетеся. 

Гай кивнув і зник. 

* * * 

Через якийсь час, коли загадкові рани затягнулися самі по собі, Наруто випустили з лікарні. Хоча ніхто не казав, що спостереження за ним знімуть. Сакурі було наказано не спускати очей з героя Конохи, звісно ж, без його відома. Наруто ж було наказано йти відразу ж до Цунаде, якщо ці загадкові рани з'являться знову. 

Але Наруто - це Наруто. Він не вміє довго сидіти на одному місці. То він тут, то вже там, то на тренувальному майданчику, то на місії, то його ще кудись понесло. Бідна Сакура тільки й устигала за ним. 

От і цього разу Узумакі понесло на місію. Повернувся він ледь живий, побитий то втрати пульсу, але задоволений. Ну, з чакрою К'юбі він пролежав у лікарні два дні від сили. На нього, звісно, накричали, та пуття з цього не було жодного. Блондин тільки задоволено усміхався. 

А потім приїхав Канкуро. Вельми здивований. З'ясувалося, що деякий час тому назад у Темарі нізвідки з'явилися різноманітні поранення, від яких вона втратила свідомість і була у дуже важкому стані. Почали її лікувати - не лікується. Зате за два дні всі ці рани зажили просто з неймовірною швидкістю, і на даний момент Собаку но здорова, як і раніше, хоча кожен медик Суни доводив, що такі серйозні рани не могли загоїтися так швидко й просто. 

Цунаде нахмурилася. Тоді переглянулася з Шизуне. Нахмурилася ще сильніше. Після чого коротко розповіла все те, що коїться у них з Наруто. 

- І зараз для мене починає прояснюватися ситуація. У Темарі з Наруто виник певний зв'язок через техніку, під яку вони потрапили кілька тижнів тому. Тоді, коли ви прислали мені листа зі звісткою про те, що ворожі шинобі напали на Темарі, у Наруто з'явилися її рани, як я розумію тепер. А тепер у нас сталося все з точністю до навпаки - Темарі отримала рани Наруто. Але що це за зв'язок? Хороший чи поганий? От у чому питання. Я ніколи раніше не чула про техніку, яка б створювала між людьми зв'язок такого рівня. Скоріш за все, це якась заборонена техніка. - Хокаге, здавалося б, говорила сама з собою. 

Усі присутні в кабінеті П'ятої (Канкуро, Шизуне, Какаші, Сакура) спантеличено переглянулися. Вони теж раніше про таке не чули, а якщо про таке не чула й Цунаде Сенджу, то й тим паче. Напрошується єдине питання: що їм тепер з цим робити? 

Несподівано двері відкрилися і в кабінет зайшов Наруто. Так, саме зайшов, а не ввірвався чи залетів, збиваючи усіх з ніг все та всіх, як завжди. Був він начебто вражений. 

- Е-е-е... Бабцю Цунаде, Курама каже, що в нього є для вас інформація.

Всі втупилися у блондина, аж він відступив на крок назад. 

- Про що? 

- Ну про це, що робиться зі мною... - промимрив Узумакі. 

- То хай негайно розповідає все, що знає!  

Наруто якусь мить зосереджено мовчав. Тоді на його обличчі з'явився вираз глибокого обурення. 

- Що сталося? - Какаші навіть відірвався від своєї улюбленої книжки. 

- Він... сміється з мене! Називає придурком і сміється! А ще каже, що я конкретно влип. 

- От нехай і пояснить чого це ти раптом влип. - П'ята почала злитися. 

Наруто раптом впав у якусь подобу трансу. Він розслабився, заплющив очі й заговорив хрипким, насмішкуватим голосом: 

- Не дивно, що прості людці на подобі вас не знають цього. Це древня техніка. Дуже древня. Така древня, що про неї всі забули. Колись давно її застосовували для покарання або підкорення непокірних, винуватих, ворогів та злочинців. Завдяки цій техніці у двох людей - байдуже якої статі - виникав емоційний зв'язок. Спершу слабкий, з часом він доводив людей до безумства, стаючи все більш міцнішим та сильнішим. Люди, зв'язані цією технікою, вже не могли жити один без одного. Вони відчували все разом: сумував один - те ж саме відчував і інший, рани одного передавалися й іншому. Всі емоції ділили навпіл: горе, радість, страх, збудження, провину... І зняти цю техніку не може ніхто. Люди або прив'язувалися один до одного назавжди, або помирали, не розуміючи що з ними відбувається. Тому Наруто повний ідіот - нічого було підставлятися. - блондин притих і опустив голову вниз. 

Всі мовчали, переварюючи щойно почуте. А хлопець раптом отямився, оглянув кабінет і спитав: 

- Ну? Що сказав Лис? 

Тиша. 

- Що, все так погано, так? Ну не мовчіть! Скажіть! Ну бабцю Цунаде! 

- Якщо все так, то я не бачу іншого виходу, крім як... - Сенджу говорила так, наче кожне слово давалося їй насилу. - Крім як поселити їх разом. Так вони постійно будуть на очах один в одного. 

- Кого? - ошелешено закліпав очима Наруто. - Та поясніть ви нарешті в чому справа!?

Решта переглянулася. 

- Я згоден. - мовив Канкуро. - Думаю, в такій ситуації це буде найкращим виходом. Гаара, впевнений, теж погодиться. 

- Ви про що це? Кого треба поселити разом? - почав утрачати терпіння Наруто.

- Тебе й Темарі. - почув він фатальну відповідь, яка, в наслідку, змінила все його життя. 

Категорія: Naruto | Додав: Black_Symphony (15.02.2020) | Автор: Black_Symphony
Переглядів: 90 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
1   [Матеріал]
Перепрошую, в описі до фіку були присутні деякі помилки, а саме: 
Опис: Ото примудрилися попасти потрапити Герой Конохи та Піщана Принцеса Суни на спільній місії спільну місію. Та так попали потрапили – по саме не хочу. Тепер, через несподівані наслідки місії, повинні бути разом. Але ж так не хочеться!..
Від автора: в роботі можуть бути деякі неточності, я вже мовчу про канон. Просто аніме я не додивилась, і то добре, так, рухаючись хіба що стрибками по особливо цікавих серіях, а мангу манґу *взагалі в очі не бачила (таке формулювання може стосуватися тільки живих істот). Тому те, що вийде, віддаю на суд осуд вам. 

*цю частину речення можна зробити так: "а манґу й поготів не бачила."

0
2   [Матеріал]
Стосовно опису я з вами не погоджуся - я написала саме так, як і задумувала. Я знаю, що є більш краще слово "потрапити", але в даному контексті більш доречним буде саме слово "попали".
Щодо спільної місії неправі ви: з ваших виправлень виходить, що вони потрапили тільки на спільну місію, але вони ВЖЕ були на тій місії, коли примудрилися влипнути у неприємності. Малися на увазі саме ті неприємності, в котрі вони примудрилися потрапити на тій місії, і що з них, у результаті, випливло. 
Може й поготів, може й не поготів, але я таки манги ніколи не бачила, не читала, не знаю скільки там томів і т. д. Знаю тільки, що вона закінчена і зараз пишеться інша, але вже про пригоди сина Наруто - Боруто. Тому в моєму випадку мої очі її і справді не бачили ніколи в житті. 
І насамкінець. Я знаю, що в українській мові слово "манга" пишеться через літеру "ґ", але мені просто не подобається таке звучання, тому я написала саме так, як написала. Власне кажучи, у мене взагалі свій, так би мовити, власний правопис, орфографія і т. п., тому "манга" для мене й далі залишиться "мангою", яку я "ніколи в очі не бачила".
Тому дякую вам за зауваження, але нічого змінювати в описі я не буду.

3   [Матеріал]
Перепрошую, я теж дещо помилився. Все ж вони "втрапили", а не "попали". А "попасти" можна хіба що кунаєм у ціль.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]