Після смерті
Частина 1

Карін, Юзу і Іссін сиділи і дивилися передачу по телевізору, коли її перервали екстрені новини.

«Сьогодні вдень в горах Дайсецудзан трапився обвал. Під нього потрапила група учнів, яка поїхала туди на екскурсію. За попередніми даними безвісти зникли десять чоловік. Точно відомо про загибель чотирьох осіб: Ічіго Куросакі, Ясутора Садо, Ісіда Урю, Іноуе Оріхіме. Їх завалило камінням, коли вони допомагали іншим учням вибратися з-під першої хвилі завалу ... »

Більше ніхто не слухав повідомлення. Юзу і Карін ридали. Іссін не міг повірити в те, що трапилося. Він не зміг уберегти свого старшого сина. Не стримав обіцянку, дану Масакі, про те, що захистить їх дітей.

Решта дітей були знайдені живими, вони вижили завдяки жертві цих чотирьох, давно вже не дітей. Їх ховали разом, в закритих трунах, в рідному місті Каракурі. На їх похорони зібралося багато людей і сінігамі. Для багатьох це було шоком. Невидимі для звичайних людей, тут зібрався майже весь командувачий склад Готей-13. Вони прийшли віддати останню шану людям, багато зробили для них. Поруч з ними стояли чотири фігури у формі сінігамі. Тільки одному вона була звична. Іншого вона дратувала. Він точно не очікував, що після смерті стане сінігамі. Двоє інших ставилися до цього досить спокійно. Здавалося, навіть небо дотримувалося жалоби: весь день накрапав дощ, і було похмуро і холодно, вогкість проймала до кісток, викликаючи сильну тремтіння навіть у провідників душ. Друзям було моторошно дивитися на власні похорони.

Коли похорони закінчилися, до четвірки підійшов Абарай Ренджі:

- Нам вже час. Головнокомандувач вже вирішив, що з вами буде.

- Що ж? - запитав Ичиго. Йому не хотілося йти і залишати свою сім'ю, цей світ. Але нічого не поробиш. Тепер він підпорядковувався Світу Душ, і іншого виходу, крім як слідувати його наказам, не було.

- Ви вчитиметеся в Академію, після чого будете розподілені по загонах, - сказав Бьякуя замість свого лейтенанта.

- Чому в Академію???

- Тому, що ви мало знаєте про Готей 13, та й про сінігамі теж. Вам треба осягнути багато, перш ніж увійти до його складу, - спокійно відповів Кучікі. Здавалося, його обходила їх смерть.

***

Всі провідники душ стояли перед Сенкаймон в магазині Урахари. Вони дивилися, як молоді люди прощаються зі своїми родичами і друзями. Ця розлука була сумною, але не остаточною, адже незабаром вони повинні були зустрітися. Іссін обмірковував пропозицію, яке йому передали від імені головнокомандувача. Можливо, він погодиться, але не зараз, ще не час. А тепер він спостерігав, як його син зник у темряві брами світів. Дивився, бажав йому удачі і вірив, що він виконає його прохання, а саме: відновить один з благородних кланів - клан Сіба. Це буде важко, але він дуже сподівався, що у його сина це вийде.

***

Троє оглядалися. Вони тут були тільки в третій раз, але вже не як ріока, а як сінігамі. Що стосується Ічіго, то він бував тут досить часто, тому його особливо не цікавило навколишнє. Зате ця четвірка цікавила багатьох сінігамі. Не кожен день адже побачиш померлих, які відразу стають сінігамі, та ще й прибувають до спільноти в супроводі капітанів і лейтенантів. Скрізь чувся шепіт і обговорення. Хто це такі, знали лише деякі. Дані про минулу війну були засекречені. Ще більше всіх здивувало те, що коли до них підійшов Заракі і запропонував рудому битися, за що отримав вбивчий погляд від Кучики, і той погодився і дав обіцянку на тренування з ним. Адже у Ічіго не було іншого виходу.

- А тепер ви вирушите в Академію сінігамі. Вас проводять туди лейтенанти Кучікі і Абарай. Вони все вам там покажуть, - сказав Хіцугая.

- Ходімо, нам пора, - покликала Рукія. Вона була рада, що тепер її друзі в Сейретее, хоча їй було шкода їх. Їй не хотілося, щоб вони так рано загинули ...

Джерело: https://ficbook.net/readfic/909696
Категорія: Bleach | Додав: звезда (31.01.2018) | Автор: Айлен_сан
Переглядів: 197 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1   [Матеріал]
Доброго часу доби.
Радила б вам знайти бету або уважніше переглянути текст. Подекуди трапляються недоперекладені або невдало перекладені слова з російської мови. Наприклад: "тут зібрався майже весь командувач склад Готей-13", "Вони прийшли віддати останню данину" і схоже. 
Всього вам доброго.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]