Букет для тебе

Букет, який він складає для неї сьогодні, не гідна заміна словам, несказаним ще роки тому. Але йому здається, що лист із квітів написати набагато легше. Можливо, отримавши його, вона й не здогадається від кого цей букет, а, може, прочитає в його ніжних пелюстках його послання.

Вибір – це ще один подарунок їй. Відповість чи зробить вигляд, що забула мову квітів, що не вона колись дарувала йому плетені її руками вінки, повні зізнань і тихих обіцянок. Зараз її послання було б повним щирої зневаги, але йому це було б до вподоби – колючки означають не лише ненависть, але й пристрасть.

Він дозволяє собі посміхнутися її гніву, але її біль ранить і його. Тому перше, що він хоче сказати їй – це гіацинт. Він говорить “Будь ласка, пробач мені”. Цього мало, він знає – щоб сказати це не вистачить ні квітів, ні слів, ні сліз. Та він сподівається, що вона зрозуміє і прийме його вибачення, а якщо ж ні – він буде чекати стільки, скільки буде треба.

Тендітні квіти гіацинта – це не все, що він прагне їй сказати. Більше ніж отримати її вибачення, він хоче втішити її. Це ромашка – сила в тяжкі часи. Те, чого її так не вистачає, якою б відчайдушною вона не була на полі бою. І кілька квітів червоної бегонії – це вже те, що хвилює його постійно – будь обережна. Бережи себе. Не для нього, для самої себе, а він завжди буде поруч – другом, ворогом чи просто чужим – він невіддільний від неї. Кров від крові її. Материк і півострів.

Він закриває очі і уявляє її, коли вона безтурботно обіймає його, чи спокійно читає книгу біля вікна, чи стоїть із впертим поглядом на полі бою. Малькольмія – ти завжди будеш прекрасна для мене.

Барвінок сплете букет і з’єднає всі квіти в єдиний лист. Ніжні спогади барвінка – це все, що між ними не змінюється ніколи. Ні йому, ні їй не вистачить сил забути час разом, проведений за війною, тяжкою роботою чи тихими розмовами під мелодію його моря.

Букет відправлений разом з усміхненим хлопчиком-кур’єром. Час іде.

Він чекає відповідь – дні, місяці чи роки – це все не важливо, бо ж він уміє чекати. Він уміє чекати її.

Категорія: Axis Powers Hetalia | Додав: Іляна_Косинзяна (05.02.2017) | Автор: Іляна_Косинзяна
Переглядів: 335 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 4
4   [Матеріал]
Яка чудова робота!
Фанфiк дiйсно дуже чуттєвий. Сподiваюсь ви будет ще писати про цих двох  smile

3   [Матеріал]
Мені сподобалось! happy

1   [Матеріал]
Досить зворушливо... Хотілося б прочитати і інші ваші роботи :з

Дякую, мені дуже приємні ваші слова)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]