Роль

Він стояв посеред парку, обіч дороги. Стрункий, весь у чорному. З висоти свого світлого погляду розглядав обличчя людей, що проходили повз. Він був великий, та кожен, хто самотній- замалий для цього безмежного всесвіту. Кожного разу, як щось траплялося, як же він хотів допомогти! Але його роль- стояти тут, посеред парку, обіч дороги, і розглядати обличчя людей, що проходять повз. Багато часу він витратив на роздуми:"Хто він? Ким був створений? І навіщо?" Бачив таких самісіньких, як він, по обидва боки від себе і навпроти. Усі вони, освічуючи вулички парку, втуплювалися кудись зі знудженим виглядом, не вважали за потрібне щось обдумувати. Їм було все одно. Але він не такий. Він знав, що мав призначення, що давав світло, але хотів більшого, хотів бути важливішим, а не дожидатися кінця свого довгого віку тут, у парку.
Людей, що проходили повз, поменшало. Тепер були лише п'яниці, які відпочивали на лавах або вряди-годи проходив хтось один, можливо, так само самотній. І от через декілька довгих митей, настав той нічний час, коли не було вже достойних світла. Усі ліхтарі заснули. Заснув і він. Та коли прокинувся, не увімкнулося світло, як зазвичай, бо він більше не мав лампи- він мав очі і, коли відкрив їх, побачив, що вже не має стояти посеред парку, обіч дороги, і розглядати обличчя людей, що проходять повз.

Категорія: Оріджинал | Додав: Mirani (25.07.2017) | Автор: Mirani
Переглядів: 242 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 5
5   [Матеріал]
Дякую за комент)

4   [Матеріал]
на ваше прохання я прочитав
що ж
нууу, це артхаус типу? змахує прост
персоніфікація - це прикольний хід, але мені не зовсім зрозумілий сенс фанфіка, типу, що ви хотіли донести?
і взагалі-то ліхтарі працюють всю ніч, їх як раз вимикають під ранок, тому що люди ходять цілу ніч. чи може, я не зрозумів чогось?
там де тире, треба пробіли, а після лапок крапку
і після "митей" кому не треба
а ще, чому, коли він прокинувся, чот типу змінилось? щось послугувало цим змінам? чи просто так? сам факт змін є, але причина неясна
не скажу, що робота прям так запала в душу, але нічо так
успіхів вам надалі

3   [Матеріал]
Дякую)

2   [Матеріал]
PS:мені дуже сподобалась суть викладу тексту.Гарна літературна мова

1   [Матеріал]
А чому не змінилась кількість переглядів ?Я ж прочитав

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]