Український Фанфікшн
Головна » Статті » Фільми » Зоряні Війни

Епізод І. Нова хвиля
Давним-давно, в далекій-далекій галактиці ...

Епізод І. Нова хвиля.
Макіно вдруге атакує планету Земля. Здобувши підтримку ”Поглинача планет” Майлз Дред, знищує датчики Н-тек, які створюють захисне поле Землі. І відкриває портал до флоту Макіно. Залучивши до операції всіх союзників Макс стіл та сили Н-тек, виганяють ворога за межі нашої галактики.
Дізнавшись, що їх ворог не зник. Н-тек розпочинає постройку бойової платформи ”Дедала”. Та вони спізнюються. Армада ультралінків атакує Землю. Альфалінк вже на позиції і готовий розпочати поглинання. У вирішальний момент Макс стіл, разом з α-пушкою знищує флагман, тим самим раз і назавжди присікає цю загрозу.
Світ знову врятований. Але ситуація не змінилася. Повертається Дред і завдає удари на всіх флангах. Загострюється війна між Автоботами і Десептиконами. Та, ще й Лідери Н-тек бачать незрозумілі видіння. Дійшовши висновку у поверненні Воїнів Сили, Агенти вирушаєть в Ніндзяго на пошуки Майстрів спінджитцу…

Пролог

ХХ-ХХІ ст. — час глобальних зрушень. Розвиток НТР, штовхає людей до горизонтів. А де великі можливості — там і небезпека. За попередні сто років, людство вже двічі було на межі зникнення. Вперше це сталося під час Другої світової війни, ситуація стала критичною, після ядерного удару США, по двох японських промислових містах: Хіросіма й Нагасакі. Жертви — сотні тисяч мирних жителів і зникнення міст з лиця Землі. Америка, в той період, просто показала свою міць і утихомирила Радянський Союз. Та це лише стало причиною початку, неофіційної ”Холодної війни”.
Почалася гонка озброєння між двома наддержавами США та СРСР. Загалом до 1980р. загалом у світі — було стільки ядерної зброї, що можна було б біля чотьрьох раз взірвати Землю. У ці роки, весь світ був у постійній напрузі. Кожен розумів, що достатньо запуска однієї ракети і наша планета перетвориться на ще один пояс астероїдів. Та згодом загострення спало, бо тогочасні лідери держав, взялись за розум і на черговому саміті ООН, було прийнято рішення про розброєння та заборону випробування атомної зброї. Це сталося, за кілька років, перед розпадом Радянського Союза, хоча комуністичні погляди, в деяких країнах, залишилися і по сей день.
Настало ХХІ ст. і здавалося б, все мало нормалізуватися. Наука розвивалася разом з технологіями, досягаючи небачених маштабів, а найбільш поширеними стали таємні науково технічні та військові організації. Але загрози нікуди не зникли. З 2000р. почалися масові, терористичні атаки. 11 вересня 2001р. тероризм набув глобального значення і був визнаний основною щагрозою на саміті Це сталося після того, як ісламіська терористична організація (Аль-Каїда), перехопили управління двома пасажирськими літаками і скинули їх на дві вежі хмарочоси компанії (ВТЦ). Просто посеред білого дня в найбільшому мегаполісі США — Нью-Йорку.
Та на цьому все не припинилося. У 2003р. розпочалася війна в Грузії та Авганістані, в якій брав участь — національний герой, Залізна Людина (Тоні Старк). Мало кому відомо, та того ж таки року, відбулося Перше вторгнення Макіно. Це була підступна атака військ ультралінків, під командуванням генералів елементорів. Та їх зупинили відважні агенти, таємної організації Н-тек, разом з інопланетним союзником Дже’ем Мікра (Джим МакГрет).
2005р. організація Щ.И.Т. під керівництвом, Директора Ніколаса Ф’юрі, продовжує захищати Землю від трьх основних загроз: диверсії, тероризму та шпіонажа. Одного дня, під час чергового дослідження енергії Тесаракта, відкривається портал, з якого виходить брат Тора, Локі. Він за допомогою посоха бере під контроль вчених Щ.И.Т.а і з використавши Тесаракт знищує дослідницьку базу. Тоді, Директор Ф’юрі, організовує ініціативу Месники! і піднімає в повітря Хелікеріер. Це були два секретні проекти Щ.И.Та, один із них мав кодову назву: Месники! Нею стала команда героїв Землі. А другий ”Тета-протокол” — ”Хелікерріер”, про який знало лише кілька агентів, серед них агенти Н-тек. Здавалося б ці організації, зовсім різні і їх ніщо не пов’язує, та це не так. Всі лідери організацій, про яких піде мова в цій книзі добре знайомі з дитинства. І вони разом задумували ці організації, як спосіб захисту людства від внутрішніх і зовнішніх загроз. Так от, Локі вдалося відкрити портал і армія Чітаурі вторглася в Нью-Йорк. Та спільними силами Месників!, Щ.И.Т.а, Н-тек і Пентагона — цю загрозу було усунено. Локі разом з Тором повернувся в Азгард, де на нього чекав суд перед Одіном, царем Азгарда.
2009р. на нашу планету прибула раса Трансформерів, а точніше Автоботи, які прийшли попередити про атаку Десептиконів і Іскро-куб (Ол-спарк). Разом з їх тайноохоронцем, Семом Увітвікі, вони вступили в союз з правлінням США і Пентагоном. Так з’явилася організація НЕСТ, лідером якої став Увільям Ленекс, Агент Фоулер і Оптімус Прайм. Від тоді, вони приєдналися до союзників (Щ.И.Т. і Н-тек), продовжуючи захищати людство.
2011-2015р.р. загострилася ситуація у Азії та Америці. Найбільшою небезпекою і по сей день, являються нестабільні країни. Але вся, ця неприязнь і ворожнеча, відійшла на другий план, після початку прямих атак ультралінків. Повернення в стрій Дреда з своєю організацією Д-тек та безпосереднього, Другого вторгнення, армади Макіно. Непростими зусиллями спільних дій, Сил Захисту Землі та супергероя Макса стіла, Макіно був переможений, а альфалінк — знищений. Після чого Агенти Н-тек, на платформі ”Дедала” — повертаються додому…

Джерело: http://Зоряні війни
Категорія: Зоряні Війни | Додав: wengam2018 (06.02.2018) | Автор: Galactic Republic
Переглядів: 90 | Коментарі: 1 | Теги: Давним-давно, у далекій-далекій галактиці... | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Автор, ти просто демАн!!! biggrin
Не вистачає ще Малдера і Скаллі.))) cool

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]