Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 9
Звичайний ранок. Звичайний тихий ранок. Теіль вже не спить, він встає одним із перших, спокійно робить собі чай, сідає біля вікна і може провести багато часу ось так, нікого не чіпаючи. З ним інколи по кухні совається вічнонесплячий Тейон, інколи Юта, а коли йде підготовка до чогось, то і Джонні. Але всі ці персонажі не порушують його особистого простору, вони вітаються або простим кивком голови, або максимум 1-2 фразочками.
Так і зараз. Мало би бути. Якби не Тен. Який збирає речі. Голосно. Довго. Розмовляючи з усіма. І з меблями теж. Особливо, коли заїхав ногою в шафу. Уххх.

- Теіль! Ти вже не спиш? А чого так? Блін,я би спав.... Я б ще так спав... Але я не спакувався з вечора якогось милого... Іііііі... Блін, де моя пов*язка? Я її тут клав ввечері. Чи не тут? А ти її не бачив? Нє? А, ну, ок. Оооо, Юта, дякі! Точно, я ж лишив її вчора на поличці, перед тим, як ми сіли бавитися за компом. Мобільник, мобільник, таааааааакс, а він де? Юта, а ти можеш мені передзвонити? А нє, не треба, вже є! Теілька, а ти з нами не їдеш? Чи ти в іншій групі? Чи в нашій? Чи ти вже зібраний? А нє, ти б тоді так спокійно не сидів тут. А може і сидів. Ти такий організований завжди. О, точно, блокнот. Ага, от де б я його поклав як не на дно ссссумки! Замотаний в навушники! Гррррр, вони хоч ще працюють? Е... Ану... Хух, є! Тепер все назааааад закласти. Чому все так завжди? Умф, умф... Ага, гроші. Є гроші, в правій кишені, нє в лівій. Блііііінннннн, Юта....... а ти можеш скинути мені шкари? Вони біля вікна! Біля вікна! Такі білі, з чорною полоскою! Дякую! Чорт, куди їх тут впихнути? Еппппп! Є! Ииииии.... А я то думаю, чого так класно влізло! Бо туди ще не влізла сорочка! Аррррр, сорочка... Кароч, мотаю її на пояс. Фух...

Секунда тишини.
Тоді Тен швидко підбігає до Теіля, щоб сьорбнути чайку і вилітає з кімнати:

— Файного тобі дня!
Двері захлопуються зі страшним гуркотом.

... Звичайний ранок. Звичайний тихий ранок. Теіль вже не спить, вже ніхто в гуртожитку тепер не спить.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (01.03.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 50 | Теги: Теіль, Тен | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]