Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 44
Тен сидить у скайпі і спілкується з сестрою. На ньому сорочка Хансоля. Завелика сорочка Хансоля. Сорочка класно звисає на одному плечі і видно маєчку. Рукави теж задовгі, тому Тен підкотив один рукав, а інший так і лишив, тому другої руки не видно.

І взагалі, Тен вдягнутий ПРАВИЛЬНО, по мірках Хансоля, — є бажання все зняти. А ще меншенький крутиться на ліжку, бо в одній позі незручно довгий час. То присів — видно колінки *О* То приліг на живіт і махає ніжками в повітрі. Гарно махає так *О* То вирішує поправити сорочку... Ну, от нащо так? Гарно ж було. А тепер плечико не видно...

Тен закриває ноут. Він знає, що буде далі. Він все продумав. Тепер Хансоль тримає Тена вже на колінах, цілуючи його шию, плечі і запускаючи руки під сорочку.

Через пару секунд Тен лежить на спині і відчуває, як Хансоль входить в нього глибокими і впевненими рухами, то пришвидшуючи, то заповільнюючи темп. Тен тяжко дихає, в нього таке враження, що повітря катастрофічно не вистачає. Він закусює палець, проводить ручками по великих руках Соля, бачить як старший облизує свої губи. Тен припіднімається, він теж хоче доторкнутися до губ корейця. Хансоль на трошки зупиняється і втягує меншенького в довгий поцілунок. А ще Соль проводить язиком за вухом Тена і той стогне, закусюючи свої губки.

Хансоль перевертає Тена спиною до себе і починає проводити руками по спині меншого. Так вони ще цим не займалися і спочатку Тену трохи дивно. Він припіднімається на руки і повертає голову, щоб бачити лице Соля. У відповідь отримує ще один довгий і непристойний поцілунок. Тен не впевнений, що хоче так, але амммммм, Хансоль знову в ньому і таєць не знає, скільки треба ще часу, доки він не відключиться. Знову стогін , міцні руки піднімають його вище і тепер він відчуває гаряче дихання в шию. Тен хапає ротом повітря, потім Хансоль бере рукою його за підборіддя. Він чує, як Хансоль стогне йому біля вушка. Значить, не тільки йому важко стримуватися. Нііііііі, більше він не дасть себе так дражнити і Тен починає швидше рухатися. Він знає, що тепер Соля на довго не вистачить. В якись момент Тен голосно видихає притягує до себе старшого різким рухом. На пару секунд вони завмирають, а далі падають обезсилені на ліжко.

— Ти не проти, я взяв твою сорочку, бо не міг найти своєї чогось...

— Можеш не спішити з пошуками своєї, ця підходить, — відповідає Хансоль, піднімаючи Тена і накидаючи на нього цю шикарну шмотку.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (30.07.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 66 | Теги: Тен, Хансоль | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]