Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 41
Вихідний. А значить, сьогодні Юта не буде зриватися і сновигати по кімнаті, він ще трохи поспить. Не дуже довго, бо ж вньоготамцілийсписоквсього. А поки він спить. І Тейон може дивитися на кусочок його плеча, яке виглядає з-під ковдри і розкуйовджене волосся. Точніше, він не відриває від нього погляду, але руками чіпати не буде. Бо почнеться оте "мммм, заскучив за мною?", "не втримався, ага?" чи ще гірше — він просто буде дивитися йому в очі... В Юти такий погляд, який знімає всі захисні замки Тейона і обеззброює його зразу. Та, він скучає за ним, навіть, коли вони поруч цілий день, він ж не може повішатися йому на шию, він не фангьорл, блін. Та, він не втримується інколи і, коли йому здається, що Юта спить, влаштовується поближче. Але в того Юти чи то очі на дупі, чи то він ніколи не спить — він завжди все бачить. І завжди то якось дибільно коментує.

Тому Тейон лежить мовчки. Цікаво от чим сьогодні краще занятися? Юта, напевно, вже знає і все продумав. І тим більше цікаво, чи знайдеться там місце і хвилинка для нього? Блін, сильно треба. Хоча, ні, треба... Але ж де Тейон то визнає. Ха. Це ж прийдеться визнати, що Юта йому потрібен. Не тільки для кхем, льогких потрахульок, ооооооок, інколи дуже навіть ого потрахульок, а взагалі потрібен. Хочеться проводити з ним час постійно, хочеться чути його думки про все. А ще, здається, він хоче бути потрібним Юті. От оце найважче. Бо японець сам з усім справляється. Завжди. Вах. Якщо так подумати, йому ніхто не треба, він розбереться з усім, ще й по дорозі іншим поможе.

Від цих думок Тейона кидає то в жар, то в холод, доки Юта не прокидається як завжди спонтанно, різко повернувши голову і погляд в бік Тейона. Кореєць встигає тільки нервово усміхнутися чи то скривитися.

— Доброго ранку, — Юта ще сонно моргає, — що з лицем? Я хропів чи що?
— А?
— Ти прост діри в мені сверлиш.
— Пф, — Тейон відвертає голову.
— Ммммммммммм, пупсік, ти не в гуморі? З самого ранку?
— Завершуй з пупсіками, блін. Та, ти хропів страшно, я не виспався.
— Бу. Треба було мене копнути. Ну, чи відволікти якось, — Юта зі своєю фірмовою усмішкою.
Тейон навіть не знає, чи йому якось реагувати, тому він просто відвертається і накривається ковдрою по вуха. Але де там, в Юти інакші плани, невідомо чи вони прописані в блокноті, але, якщо так, то напроти цього пункту можна ставити жиииирну галочку.

Єдине, що потім хотілося б Тейону, щоб вони ще трошки повалялися, бо куди його вічно несе, того Накамото? І він робить слабку спробу затримати Юту, ловлячи його за край майки. Японець повертається і дістає подушкою по мордяці, бо нічого кращого Тейон не придумав.

Звичайно, як воно буває в їхній чудо-парі, Юта пробуває дати здачу і починається тотальний двіж, хоч цей час вони могли б потратити на те, щоб поставити ще одну галочку, а так вся ранкова енергія йде не зовсім в те русло.

В якись момент Тейон, сам того не усвідомлюючи, налітає на Юту, падає з ним в обіймах і схрещує ноги на поясі японця.

— Аааааа, зрозумів, — тяне Юта.
— Сумніваюся.
Тейон не знає, що робити, але відпускати свого Юту він не збирається. І до сраки всі плани, які той собі на сьогодні понадумував.
— Ти лишаєшся тут.
Він відвертає лице Юти так, щоб не бачити його погляду.
— Попробуєш встати — вирву патли. Тому розслаб булки і гоу сліпінг ще трохи. Сліпінг-сліпінг, а не сліпінг-факінг. Я ясно висловлююся?
Юта в шоці.
— Кароч, ДАВАЙ ПРОВЕДЕМ ЧАСОМ РАЗОМ, БЛІН!
— Оуіііі, як парочка? Ай!
— А із закритим ротом полежати не можна?
— Ти мені реально патли видер!
— А ми такі нєжні прям!
— Тейон.....
— Давай фільм подивимся кароч!
— Ага, вбити Тейона, вбити Тейона-2!!!!!
— 50 відтінків Юти.
Бльо, ото вихопилося.
Юта моментально міняється на лиці. Він присовується ближче і усміхається якоюсь легкою і невимушеною посмішкою:
— В мене нема на сьогодні планів, ну, якщо що. Я весь твій. І тобі не треба мене прив*язувати чи вішати, чи ще що там ти придумав, щоб ми потусувалися разом.
Тейон безпомічно кліпає. Він не може відвести погляду від Юти і чемно слухає кожне його слово. Він взагалі дозволяє Юті все і це його лякає. А з іншого боку, здається, цей Юта теж без нього не може. Бо ж чого б він валявся цілий день тут, дивлячись всі підряд фільми і анімешки, жуючи щопідрукупопаде і щопершевитягнулизхолодильника, зручно вмостившись в Тейонових руках?

Тейон на сьомому небі від щастя, але він не пропускає ні найменшої можливості штурхнути Юту. Жаль, щоб добро валялося без діла.

А оскільки у фанфіку має бути Тен, то він приходить ввечері і вмощується, щоб подивитися черговий фільм, наминаючи шоколадні кекси, бо він любить шоколад, хехехе. Потім приходить Хансоль, бо він не любить відпускати Тена одного без нагляду і тим, більше, він теж любить "шоколад". Ляляля, вихідний вдався))))))

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (06.07.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 24 | Теги: Юта, Тейон, Хансоль, Тен | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]