Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 40
Вже пізно і всі сплять. Хансоль нарешті дописує мейл рідним і закриває ноут. В кімнаті тихо. Світло тьмяне, від нічної лампочки на стіні.

Хансоль тянеться, щоб виключити її, але ще на секундочку кидає погляд на Тена, який мирно спить. Так миленько. Він склав долоні під голову і мирно посопує. Хансоль легенько усміхається і ще трошки вирішує на нього подивитися. Тим більше, що меншенький так цікаво ліг на руки, що одна щьочка виглядає як в хом*ячка, а губки — трубочкою ~~~~~~

Соль не може втриматися і легенько проводить по носику пальцем, від чого Тен морщиться, якось так цікаво складаючи губи. Ну, все, здається, спати не вийде — він може вічно дивитися на цю картину. Кореєць вирішує не відмовляти собі в цьому. А ще так хочеться торкнутися. Бо він знає, що буде далі. Будуть потягусічкі. Ооооооось так. Тен витягується на повен ріст, складаючи руки під подушку, прогинаючись в спині і тянучи носочки. Він такий комфортний, хочеться притиснути його до себе. Гіііііііі, Хансоль легенько торкається носом до шиї тайця. Такий теплий. Він делікатно як тільки може цілує його в шию. У відповідь Тен щось хмикає крізь сон і пробує розвернутися. А ще — такий розіспаний. Кліпає очицями, намагаючись видивитися, чого це його турбують, коли він спить. Губки при цьому знову бантиком ~~~ На голові чудо-курятник. Здається, він не зовсім розуміє, що твориться навколо. Тому Хансоль притягує його до себе і Тен плюхається, засинаючи в той же момент. А старший проводить рукою по волоссі тайця, перебирає прядочки, нахиляється, щоб поцілувати його в лоб, а тоді міцно-міцно обнімає і переводить свій погляд за вікно.

Тен тут, з ним, тихенько дихає йому в шию, обнявши двома руками. Ножки менший теж закинув на нього. Вони часто лежать ось так, дуже-дуже близько, щоб відчувати присутність одне одного постійно.

Хансоль все ж піднімає за підборіддя Тена і цілує його в губи. От тепер можна спати.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (02.07.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 13 | Теги: Тен, Хансоль | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]