Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 33
Чистота і порядок, ні пилинки, просто пьорфект — частина кімнати, що належить Тейону. Хех, на частині Юти тіко тата і мами в принципі і не вистачало — речі чесно валялися на своїх місцях, дуже несподіваних інколи.

В додачу до того, що там вже було, Тейон докинув на ліжко ще й рюкзак, який перед тим валявся на його ліжку. Хм, а той клацає щось і нуль реакції, блін. До чого б то причепитися?
Те сів на ліжку і втупився в Юту. Японець підняв голову. А, ясно, зараз почнеться. Він відклав планшет і втупився в Тейона, трохи скривившись.
— Мааааам, а можна я сьогодні не буду прибирати? Зато завтра чесно все поскладаю.
— Потім то все перекочовує і на мою частину.
— То кидай назад.
Тейон сверлив його поглядом.
— Ооооооох, — Юта підняв покривало і прикрив все, що було на ліжку. Мда, прибрав аднака.
— Йа — господинько! Норм так?
Таааааа, зараз ліжко виглядає файно. Тільки горб по центру, але то таке, нічого не валяється.

Але тепер Юта в настрої. Хехе. Він закинув одну ногу на ліжко Тейона. І широко усміхнувся. Тоді закинув другу. Мугикнув від радості. Ляляля. Потім взяв футболку і кинув зверху. Блін, чому так смішно робиться, коли робиш якусь фігню? О, круто, якісь папірчики. Юта почав відліплювати по одному і демонстративно приклеювати їх на покривало Тейона. Все це його веселило і пробивало на ржач, але злюще лице Тейона його просто виносило.

А через пару хвилин і кількох "милих" фразочок виявилося, що Тейон теж господинько і тому він вирішив, що "прибрати" Юту під покривало до всьогощотамбуло з головою хоча б на пару секунд буде саме то. Тільки він не врахував раптової появи Тена в кімнаті з якоюсь супермегарадісною новиною і просто блискавичної ідеєю плюхнутися на ліжко японця. На застелене, як здалося, ліжко японця.

Чути дзвін дзвоників. Куліса опускається.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (08.06.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 34 | Теги: Юта, Тен, Тейон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]