Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 3
Якогось вечора в Рукісів в гуртожитку панувала повна тиша, що дивно, бо таке тут бувало рідко. Причина була проста-простісінька — всі дивилися аніме. Ну, так склалося. В них насправді небагато вихідних, а тут, хоч вечір виявився раптово вільний, ніхто не захотів нікуди піти. Тому після короткого обговорення та 100500 пропозицій, Джонні включив перше, що попалося йому в неті і сподобалося промальовкою. Хлопці мовчки їли вечерю і дивилися в екран, навіть не сильно обговорюючи - втома давалася взнаки. Потім всі пішли спати. Ну, як сказати всі. Коли Джонні перевіряв по кімнатах, чи всі повлягалися, то побачив Тена, який сидів і дивився ніби за вікно, а ніби просто в нікуди.

- Щось сталося? Чому не спиш?

Тен від несподіванки аж підскочив і зразу вийшов з трансу:

- Ааааа, нічого. Вже йду спати, - він мило усміхнувся і пішов.

Джонні інколи не зовсім розумів своїх друзів, але головне, що той влігся ,тому тепер можна і самому піти спати.

За день-другий Джонні почав помічати, що по кімнаті валяються якісь різнокольорові папірчики і щораз у все більшій кількості. А коли побачив, що на цих чудо-папірчиках намальовані песики, котики і взагалі різна няшнота, то в принципі сумнівів в нього не лишилося щодо, хто їх власник.

- Тен, маєш хвилинку? - він зайшов в кімнату і побачив Тена, який мирно спав, ткнувшись носом в стіл та сидячи на підлозі серед цілої купи журавликів орігамі. Але яким було його здивування, коли він побачив напроти нього Хансоля! Той махнув йому рукою і продовжив робити ще нових журавликів, так ніби їх і так тут було мало.

- Хансоль, маєш хвилинку? - Джонні точно чогось не розумів.
- М?
- Що це за гурток "умілі ручки"?
- Це орігамі.
- М, я б не догадався - в голосі Джонні проскочили нотки, які чітко дали Хансолю зрозуміти, що пояснити треба більше, ніж 2 слова.
- Цей , - він ткнув пальцем на Тена, - подивися аніме, яке ти нам найшов недавно і вирішив перевірити, чи збудеться бажання, якщо зробити 1000 журавликів.
- Ти серйозно?? - Джонні не знав як йому на це реагувати.
- Я догадуюся, яке в нього бажання.
Ну, тут Джонні в принципі теж догадувався.

Вранці, коли Тен прокинувся, то побачив, що по кімнаті сплять пару інших Рукісів, а Хансоль робить чергового журавлика. Також він зауважив, що кількість журавликів навколо значно зросла.

- Кароч, 1000 журавликів вже є, а також і пару запасних, а ці, - він тикнув пальцем на сплячих, просили передати, щоб ти не читав більше легенд, особливо тих, де треба багато чогось зробити.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (08.02.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 67 | Теги: джонні, Тен, Хансоль | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]