Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 29
Вже добрих півгодини, як в автобусі порядний гул, бо Рукіси вирішили пограти в чувачі на бажання. Грали майже всі, а хто не грав, той мав на що подивитися. Вони вже кукурікали, співали і танцювали всяку фігню, передягалися, ліпили одне одному лящі, пародіювали менеджера —дурнуватих ідей, як виявилося — цілий вагон.

— Хансоль, Джонні, ви точно не будете з нами?
— Нееее, дякс, але ви продовжуйте, звідси непогано виглядає. - Джонні був вимотаний, але загальна картина піднімала йому настрій.
Хансоль подав знак, що він має щось ще дописати.

А коли хтось сидить спокійно, то це починає дещо турбувати інших, особливо, якщо інші шумлять, акі дємани. І, як воно буває, поступово всі нові бажання починають стосуватися саме тих нещасних, які вирішили, на свою голову, не брати участі в загальному дійстві. Та... в компанії інколи бувають такі моменти, коли краще не сидіти тихо.

І понеслося — тупі фотки на фоні Хансоля і Джонні, копіювати всі рухи Хансоля і Джонні протягом 30 сек, збацати риму і то потупіше про Хансоля і Джонні, щось спитати в Хансоля і Джонні... І якщо тому, який Хансоль було все до лампочки, то Броколь почав трохи нервуватися. Він трохи заздрив Солю за те, що в того залізні нерви, бо йому самому хотілося, щоб всі зараз же пішли спати, ніж вайдосили всю дорогу до гуртожитку.

Здається, вони вже все перепробували і тепер на секунду запала мовчанка, бо кожен намагався щось ще вигадати.
— Та лан, давайте класику! - Дойон зробив атлішну морду-лиця. - Крутим цю пляшечку і хто по обох краях попадає — чмок!
Від загального гулу було ясно, що всі не дуже в захваті, але бажання поржати з двох "щасливчиків" все ж перемогло.
— Юху! Щя буде! - і Зая крутнув пляшечку.
Всі завмерли і кожен подумки надіявся, що випаде не на нього. Автобус хитнуло разок-другий і пляшечка прикатулялася однією частиною до ніг Джехьона. Як в заповільненій зйомці макне підняв голову, щоб прослідкувати, на кого вказує горлечко. А пляшечка чітко показувала на безтурботного Хансоля, який щось писав, не піднімаючи голови.

— Вооооооо! Крууууууть! Давай, макне! — командна підтримка, чьо.
Хансоль далі щось писав.
— Ееееей! Хансолька! Ну, давай! Разок! Не розстроюй малого! — командна підтримка — це так... класно.
Нуль реакції.
А тим часом Джехьон не знав, що робити і чесно сверлив поглядом Соля, молячись, щоб той всіх відіслав пачкою.

Але Хансоль повільно підняв голову. Він глянув на Джехьона з голови до ніг оцінюючим поглядом і на його обличчі промигнула диявольська усмішка, від якої макне поплохєло зразу. Хансоль повільно зняв окуляри, віддав їх Джонні і встав з сидіння, випроставшись на повен ріст. Картина не для слабодухих.
Впевненим кроком Соль підійшов до Джехьона і нахилився до його обличчя, дивлячись йому прямо в очі. Нещасне дітьо встигло 20 разів почервоніти і збліднути і вже мало не падало в обморок. В автобусі стало тихо, було чути тільки мотор десь далеко, на задньому фоні.
Хансоль опустив погляд на губи ледведихаючого Джехьона, а потім повільно провів пальцями по його скулах. Під загальний свист і шок він почав нахилятися, щоб поцілувати макне. Джехьон просто закрив очі, зіщулився, якщо точніше, і чекав виконання вироку, як в останній момент Хансоль різко розвернувся до сусіднього крісла, схопив звідти Тена, взяв його лице в долоні і впевнено поцілував його в губи.

Дзвеняча тиша.

Хансоль вернув Тена туди, звідки він його взяв перед тим і спокійно вернувся на місце, забравши окуляри в сидячоговтотальномушоці Джонні.

І поки Тен намагався згадати, хто він чи що він, Джехьон виходив з шокового стану, а решта просто сиділи з відваленими щелепами, Хансоль спокійно домальовував маленьких пінгвінчиків в блокноті.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (25.05.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 25 | Теги: Джехьон, Хансоль, Тен, джонні, Дойон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]