Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 28
Тен Хансолю нагадує хом'яка. Особливо зараз, коли стоїть з повним ротом печеньок. За холодильником. І не рухається. Навіть не жує. Бо на кухні Джонні. А печеньки чіпати не можна було до приходу менеджера. А чиїсь руці таки залізли в коробку.

Хансоль вирішує взяти щось з холодильника. Та пофіг що. І ще зробити селфі. А чого б і ні? На фоні всьогощовлазитьвкадрврайоніТена. Це ж Джонні не знає, що Тен тут. Інакше косплей хом'яка він би не зацінив.

А ще Джонні не спішить. І повіііііільно щось робить на кухні. Як воно буває в таких випадках. Тому Тен просто стоїть і світить очима.

А Хансоль усміхається. І робить багато фоточок. А коли Джонні відвертається, Хансоль нахиляється до Тена і проводить носиком об його носик. Так по-дитячому. Але усмішка не сходить з його обличчя. Тому, що Тен нічого не скаже. Хоч він і в шоці.

Хансоль бере яблуко і йде геть з кухні.

А Тен навіть якби міг щось сказати, то не зробив би цього, йому просто відняло мову.

А ще в шоці Джехьон. Який стоїть в кутку з іншого боку. Бо він теж хавав печеньки за секунду до того, як їх з Теном майже засікли. І добре, що він дожував. Бо йому просто не треба було цього всього знати. Але тепер він знає. Труляля))))

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (22.05.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 24 | Теги: Тен, Джехьон, Хансоль, джонні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]