Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 2
Тен любить котіків, котікі люблять Тена — ідеально)))) Але в СМ нема котіків і тому він завжди затримується на хвилинку-другу, якщо десь засікає пухнасту мордашку. Так і цього ранку він втішився, коли побачив порядний комок шерсті на дереві над турнічком.

- Утіііііііііі, - і ноги самі його понесли до котюні, - мяв, мяв, мяв. Йди сюди, няша, -Тен помахав руками і почав кликати котика.

Після 5 хвилин утютю і няняня, нагла морда все ще сиділа на дереві і злазити не збиралася.

Тейон не витримав перший:

- Давай його звідти спустимо! - і почав шукати на землі якісь підручні засоби, на що Тен обдав його поглядом "яктиможештакенавітьдуматигівнюк"
- Ок, давай залізем і акуратно знімем, - Юта вирішив виправити ситуацію, але все ж щось зробити з цим котом, бо його теж не дуже тішила перспектива подальшого перенякування, яке йому діяло на нерви.

Ще 5 хвилин в них забрали спроби вилізти нормально на турнік і так, щоб, не впавши, дотянутися до гілки... Потім вони почали продумувати стратегії, як ще можна заманити котика, знов пробували долізти... З часом до них приєдналися Джонні і Джехьон, які, хоч і не маленького зросту, але дістати малу заразу не змогли. А тим часом кіт дивився на них як на , кхем, не гарним таким поглядом кароч, але нічого не робив, на киць-киць не реагував і нікуди не ліз.

Коли вони порядно натовклися і Тейон відмовився махатися з чортовим котом, а Юта просто посилав недобрі флюіди в бік махнатого, котюня раптом солодко потянувся і спокійнісінько перестрибнув на дашок сусідньої будівлі. Під загальну тишину і льогкий шок хлопців, він ще раз кинув в їх бік наглий погляд і вже збирався йти по своїх котячих планах, як його акурат файненько підняв Хансоль, який як виявилося, сидів на балконі і спостерігав за цим всім дійством. Шок наступив в кота, але Хансолька мило усміхнувся і пригорнув комок до себе:

- Хто там його хотів потримати? - і поки Тен біг до нього і до котика, ще раз глянув на хлопців: - це було круто, ви чесно — як банда мінйонів)))))

Тепер хлопці готові були напхати і котові, і Хансолю))))

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (05.02.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 44 | Теги: Ten, Taeyong, Yuta, Hansol | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]