Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 17
Тен образився. Сильно так. Дуже образився. Тому, що ввечері, коли всі сиділи разом, Джонні, несподівано для себе, розійшовся не на жарт і вдягнув на нього шапочку з рюшками, вліпив йому слюнявчика і ще й пробував годувати його з ложечки. Звідки він взяв ці речі — це питання його не дуже цікавило, бо в СМ ще й не таке завалятися може. Але те, що всі його фоткали і цілий вечір до нього сюсюкали, остаточно закріпило його бажання надутися на всіх і зразу.

Ранок пройшов на його думку ідеально. Він не снідав з усіма, а сидів і слухав музику, щось шкрябаючи в блокнотику. Ні з ким не говорив і взагалі всім своїм виглядом показував, що і сам справиться. Нікогоменінетреба.

В автобусі він теж сів окремо і дивився у вікно. І пофік, що вони всі там грають в якусь гру, фоткаються і взагалі... А нє, не всі, Тейон ніби і з ними, але все ж збоку сидить. Він рідко бере участь в чомусь подібному.
Ну, і нехай.

Раптом нізвідки виниряє Юта:

— Ку-ку! Мене звати Юта! Ну, якщо що.
— Ага.
Тишина.
— Серйозно все?
— Юта, я не в настрої.
Але Юта його не слухав. Він вмостився біля Тена, і почав робити з ним селфі. Ну, такі селфі, коли один мило усміхається, а той, що Тен, сидить надутий.
Юта трусанув тайця. Тен вдав, що не бачить його. Юта штовхнув його легенько плечем. Нє, не вийде. Юта присунувся ближче і почав кривляти рожиці. Подумаєш, блін.
— Ну? Ніяк?- Юта говорив таким милим голосочком.
Точно ніяк! Тен все вирішив.
— Бу бу бу. - Юта потріпав Тена за волосся.
Тен тримався героїчно.
Аж тут на переднє сидіння завалився Хансоль. З куском шоколадного тортика. І він, какашка, його почав жувати! Малеееенькими кусочками. А Тен ж не снідав... Потім автобус трохи хитнуло і кусочок тортика промигнув в Тена перед носом. Ох... Тену здалося, що час на секунду зупинився.
А Хансоль і далі нямав кусочками. Підступно так. Блін, а дієта???? Кусочечками. Хто йому дозволив то їсти? Кусуйочечками.

Доїв і пішов.

От чого він приходив?

Тен обернувся і побачив, що Юта усміхається. Блін, от же! Вони що, всі знущаються з нього?

А тоді з переднього сидіння з*явилася рука з тарілочкою. І ще одним кусочком тортика.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (29.03.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 39 | Теги: Юта, джонні, Хансоль, Тен | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]