Український Фанфікшн
Головна » Статті » Оріджинали » Фанфіки про реально існуючих людей (RPF)

кул сторіз фор Бек)))) або не кул)))) день 13
Перед виступом Тен завжди дуже нервується. Ніби і не вперше на сцені, але завжди так страшно... В середині все перевертається і найтяжче — це зробити перший крок. А далі вже всьо гуд, і Тен — лапочка та окраса сцени. Але оце очікування...

Зараз він теж стояв за кулісами, перед черговим Рукіс-шоу і не знав, куди себе подіти.

Всі метушилися, хтось сміявся, нервово так сміявся. Хтось щось повторював. Дехто безцільно тинявся по кімнаті. Ну, є такі, які просто ліпили селфі, ось вже 15 хвилин підряд... Мда, він такий не один.

Тен зайшов за занавіс і почав оглядати все навколо в пошуках чогось, не знати чого. Його погляд зупинився на постаті, яка спокійно сиділа на якомусь ящику. Тейон. О, ідеально. Ось хто йому зараз треба.

Тен мовчки підійшов до друга і усміхнувся йому. Тейон махнув рукою, посунувся і продовжив слухати щось в навушниках, майже не рухаючись.

Тейон. Він народився айдолом. Перфекціоніст, який спати не буде, а буде репетирувати, репетирувати, репетирувати. Малі інколи побоюються Тейона, бо, якщо є якісь спільні заняття, то він їх ганяє по 100 раз, поки ті не будуть робити нога в ногу, рука в руку і поки не будуть проклинати його по 10-те коліно. Зате всі вони знають, що все, за що береться цей хлопець, буде виглядати шикарно.

Ці думки трохи заспокоїли Тена, бо і справді, вони так багато репетирували, музика в них класна, а глядачі вже їх зачекалися, причин хвилюватися нема. І йому стало дуже тепло на душі, він відчув приплив величезного натхнення.

- Кароч, я покакаю і можна виступати! - голос із-за куліс.
...
...
...
До болі знайомий голос Марка.
...
- От мала паскуда!
- Ти щось сказав?
Все правильно, блін, ще й Тейон в навушниках. Прийдеться одному страждати.
- Погода гарна.

Джерело: https://vk.com/friday_cookies_dp
Категорія: Фанфіки про реально існуючих людей (RPF) | Додав: Sakura (15.03.2018) | Автор: Сакура
Переглядів: 27 | Теги: Тейон, марк, Тен | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]