Агов, друже! Пройшовши реєстрацію на сайті ти автоматично став частинкою нашої фанф-буківської сімейки. У твоєму розпорядженні розділ ВКФ (Велика Книга Фанфіків), де ти можеш прочитати роботи інших авторів, або поділитись своїми.

Зверни, будь ласка, увагу на заповнення шапки фанфіка (http://fanf-book.at.ua/forum/12-17-1), а ще краще - прочитай статтю про додавання роботи http://fanf-book.at.ua/index/jak_viklasti_moju_robotu/0-18 .

Не забудь про правила сайту, це дійсно важливо! http://fanf-book.at.ua/index/0-2

Якщо у тебе виникли якісь питання, або маєш певні ідеї / скарги - пиши на форумі. Ми залюбки візьмемо участь в обговоренні. :)
Знайомся з нами - спілкуйся в чаті, дізнавайся щось нове. Ми також даємо тобі можливість стати бетою / гаммою - http://fanf-book.at.ua/forum/12-19-1

Було б досить непогано, якби ти залишив свій відгук до прочитаного фанфіку. Автор докладає великих зусиль, щоб читач не сумував і отримав гарні враження від твору. Тож чому б тобі не прокоментувати фанфік? Це може бути як і позитивний відгук, так і негативний. Можливо, автору не вистачає саме твого погляду на речі?..

 

Надіюсь, ця коротенька "екскурсія" допомогла тобі хоч трішки ознайомитись з сайтом. Приймай велику участь в розвитку українського фанфікшену!