Якщо ви наткнулися на гарно написаний фанф з цікавим сюжетом, або ж просто певний твір припав вам до душі - покажіть його нам! На ВКФ дозволено виставляти роботи інших авторів, проте слід зазначити, що можливе це лише за таких умов, а саме:

▶ Для початку потрібна згода автора роботи - без цього ніяк. У випадку, якщо автор відмовляється давати згоду на розміщення фанфіку, або автор "зник" і у вас немає дозволу - публікувати роботу ЗАБОРОНЕНО!

▶ Автор погодився. От і добре! В шапці фанфу слід додати пункт "Оригінал" та вказати відповідне посилання.

▶ Якщо ви бажаєте виставити перекладений фанф - не проблема. Все, що від вас вимагається, так це додатковий пункт "Перекладено з ... на ..." та " Перекладач". Не забуваємо про посилання на оригінал!

(Приклад. Перекладено з російської на українську. Перекладач: Добрячка.)

Ось і все. Правила не такі вже й важкі, думаю, їх можна дотримуватись. Слід пам'ятати, що при пропуску даних правил ви отримаєте "зауваження" ( Заборона на відвідування сайту/форуму/ВКФ. Згідно ваших порушень будуть різні зауваження ).

Цілком можливе й таке: автор оригіналу зареєструвався на ВКФ і хоче виставити вже доданий фанф іншим користувачем. Автор оригіналу повинен звернутися з проханням до адміністрації, і після перевірки фанфік буде "переданий" до рук власника.