[ · · · · · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Пісочниця » Мене звуть... » Love_Rain - називайте мене Акварелькою)
Love_Rain - називайте мене Акварелькою)
Love_RainДата: П'ятниця, 11.07.2014, 17:53 | Повідомлення # 1
Тутешній
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт) Звати мене Мар'яна. В павутині моє назвисько Акварель (Akvarel'), тут змушена сидіти під старим ніком. Якщо коротко про себе, то я львів'янка, архітектурна неуч і трошки дятел клавіатури Х) Лінивий дятел. Люблю мангу, хороші мульти і фентезі. А також літературу, написану за українською історією (княжу і докняжу добу просто обожнюю) і слов'янською міфологією. Особливо дитячу і підліткову. Жаль, такого не так багато є(

Писати прозу почала відносно недавно, до того досить довго віршувала. Сиділа тоді в Клубі Поезії. Вірші там добре читають, а от бажаючих почитати прозу, особливо ту, що більше сторінки, на пальцях перерахувати можна.Так що дуже рада, що з'явився такий сайт. Надіюся, що він буде розвиватися.

Всім добра, привіт землякам-львів'янам і дяка хлопцю, який кинув мені ВКонтакті посилання сюди)
 
ДобрячкаДата: Субота, 12.07.2014, 23:24 | Повідомлення # 2
Творець сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 50
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Ніхто не примушує вас сидіти під старим ніком.) Буде ще багато конкурсів, і опинившись у складі переможців зможете змінити нік, звісно, якщо бажаєте.
 
mariposaДата: Неділя, 13.07.2014, 02:30 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Оооо тут ще хтось любить мангу)) чудесно !!!
 
Love_RainДата: Неділя, 13.07.2014, 23:38 | Повідомлення # 4
Тутешній
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрячка, ура, ура, ура smile Тепер в мене  з'явиться додатковий стимул брати участь у конкурсах.
mariposa, я теж рада) з усіх моїх знайомих лише одна людина читає мангу...

І  давайте на ти, не така я стара, та й офіціозу не люблю wink
 
Форум » Пісочниця » Мене звуть... » Love_Rain - називайте мене Акварелькою)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: