[ · · · · · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Пісочниця » Поговоримо? » Пошук натхнення (Музика, картинки, відео... І багато іншого. Ділимося ;))
Пошук натхнення
Love_RainДата: Четвер, 31.07.2014, 23:06 | Повідомлення # 1
Тутешній
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Натхнення, як і муза, - непостійне та примхливе. Може раптом зникнути у найбільш невідповідний момент. І способи повернути його у всіх різні. Хтось просто сідає і вперто пише, хтось, слухає музику, лазить по різних сайтах з картинками чи відео, хтось іде погуляти в місто чи на природу, переглядає улюблені фільми, перечитує книги... А де ви шукаєте натхнення?
 
NAbraДата: Четвер, 31.07.2014, 23:21 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені нещодавно вдалося досягти натхнення, почистивши ноут. Щоправда, сама чистка ноуту була пов*язана не з тим, що він бруднючий (хоч так і було), а скоріше з певним шаманським обрядом, що мав за мету саме повернути натхнення (а також позбутися технічних проблем, з чим не допомогло). Тож, мабуть, просто вірила в це.
 
Love_RainДата: П'ятниця, 01.08.2014, 00:10 | Повідомлення # 3
Тутешній
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
happy Пригадую, якась із відомих письменниць щоби повернути натхнення йшла на кухню чистити картоплю. Чоловік, певно, щасливий був у такі моменти. Я от вже три роки намагаюся "вродити" одне максі, а там частини - на основі історії княжої Русі і радянської України 50-60-х років.Так що в мене спосіб простий - піти почитати на ніч якусь хорошу книжечку з історії України,чи передачу подивитися. А так - ідеї можуть виникнути і завдяки якійсь пісні, фільму, книзі, цікавій події у житті, почутій історії... Та найкращий спосіб розбудити натхнення - в пік модулів, коли треба купу всього вчити, креслити, писати, поназапускати хвостів. І звідки тоді скільки ідей береться? Здається - відсутність часу і натхнення прямопропорційно пов'язані)
 
Форум » Пісочниця » Поговоримо? » Пошук натхнення (Музика, картинки, відео... І багато іншого. Ділимося ;))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: